Your guide for real estate investments

Contact

Sedako Group - agentie imobiliara Timisoara

Adresa: Str. Paul Chinezu, Nr. 2, SAD 11, etajul 1, Timisoara 300048, Timis
Telefon: 0256 437 192
Mobil: 0722 348 283
Fax: 0256 437 196
Mail: office@sedako.ro

VANZARI

Contacteaza agent

Pentru a obtine detalii si informatii referitor la o proprietate care va intereseaza puteti apela la unul dintre consultantii imobiliari ai firmei Sedako.

 

Puiu Balan
Mobil: 0722 751 695
E-mail: puiu.balan@sedako.ro

 

 

 Loredana Ghenci
Mobil: 0725 801 857
E-mail: loredana.ghenci@sedako.ro

 

 

 

Cosmina Dumitrascu
Mobil: 0757 112 550
E-mail: cosmina.dumitrascu@sedako.ro

 

Ovidiu Varga
Mobil: 0723 900 700
E-mail: ovidiu.varga@sedako.ro

 

 

 

Marius-Mircea Sturza
Mobil: 0722 720 151
E-mail: marius.sturza@sedako.ro

 

Vasile Cernica
Mobil: 0729 991 699
E-mail: vasile.cernica@sedako.ro

 

 

George Mierlut
Mobil: 0728 106 466
E-mail: george.mierlut@sedako.ro